7/24 Açık
0216 461 94 92 - 0216 328 28 91 - 0216 328 47 46

Çağımızın en sık rastlanan hastalığı olan diyabet tedavisinin temelini diyet tedavisi oluşturmaktadır.

BESLENME VE DİYETETİK
Diyet yapmak ; yasaklar koymak değil; yenilik ve ufak değişiklerle fazlalıklardan kurtulup ömür boyu sürdürülebilecek sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinmek demektir.Beslenme ve diyet bölümümüz tüm ziyaretçilerimizi sağlıklı beslenme konusunda bilimsel, etik ve ahlaki değerlere özen göstererek istenilen bilgi düzeyine getirmeyi hedeflemektedir. Obezite, şişmanlık, diyabet, gebelik, emziklilik döneminde beslenme ile mide hastalıkları gibi kronik hastalıklara yönelik sonuç odaklı beslenme programı ve eğitimi sunulmaktadır.

OBEZİTE & ŞİŞMANLIK ve DİYET
Obezite tedavisinde hasta merkezli bir program sunulmaktadır. InBody 220 isimli aletimiz ile ziyaretçilerin yağ; su; kas ve kemik oranları ölçülmekte ve bu sonuçlar neticesinde hizmet verilmektedir. Obezitede sunulan tedavilerin kalıcı sonuç vermesi hedeflenerek kişiye özel diyet programı sunulmaktadır.

DİYABET & BESLENME
Çağımızın en sık rastlanan hastalığı olan diyabet tedavisinin temelini diyet tedavisi oluşturmaktadır. Diyabetin sıkça karşılaşılan komplikasyonlarının oluşumunun geciktirilmesi, önlenmesi, yaşam kalitesinin arttırılması amaçlanmıştır. Kliniğimizde diyabetli hastalara bireysel beslenme tedavisi, eğitimi ve takibi hizmeti sunulmaktadır.

GEBELİK VE EMZİKLİLİK & BESLENME
Gebelikte ve emziklilik döneminde; kadının normal metabolizma düzeni üzerine fetal büyümenin eklediği değişiklikler de vardır. Gebelik ve emziklilik dönemi insan yaşamında beslenmenin en önemli olduğu dönemdir. Toplumda hamile bayanların 2 kişilik yemesi gerektiği fikride buradan doğmaktadır. Oysa gebelikte fazla beslenmenin yetersiz beslenmedeki kadar anne ve bebeğe zararı vardır.Kliniğimizde gebe ve emziren annelerin beslenme planları onların gereksinimlerine uygun olarak planlanmaktadır. Anne ve bebek için sağlıklı gebelik dönemi ve sonrası için sağlıklı beslenme düzeni hayata geçirilmektedir.

SAĞLIĞA TEKNOLOJİ DOKUNUŞU

Laboratuvar test sonuçlarınızı sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz