7/24 Açık
0216 461 94 92 - 0216 328 28 91 - 0216 328 47 46
Kurumsal

Hakkımızda

Ümran Tıp Merkezi, alanında uzman doktorlar, yakın ilgi ve profesyonel deneyime sahip personeli ile, hastalarına en iyi tanı ve tedavi hizmeti sunarak yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen bir sağlık merkezidir.

Hasta güvenliği ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Ümran Tıp Merkezi, alanında uzman bir firmadır. Hastalarına, sağlıkla ilgili her türlü  konuda daha fazla yardım edebilmek için, sürekli gelişen bir yapıya sahiptir. Ümran Tıp Merkezi, birinci hedef olarak, hastalarına sunduğu hizmette kendisinden beklenen kalitenin üstünü sunmayı amaçlamaktadır.

Dürüstlük, ekip çalışması, kalite, güven, sürekli gelişim, çevreye saygı ve hoşgörü gibi değerleri her zaman en ön planda tutan firmamızın asıl amacı, hasta memnuniyetini sürekli kılmak, daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sunmaktadır.

Vizyonumuz

Kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmetini toplumun her kademesine ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun her kademesine kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olma özelliğimizi sürdürüyoruz.

SAĞLIĞA TEKNOLOJİ DOKUNUŞU

Laboratuvar test sonuçlarınızı sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz