7/24 Açık
0216 461 94 92 - 0216 328 28 91 - 0216 328 47 46
BLOG NEW

WHAT’S NEW IN MEDICALPRO

Kırışıklık Tedavileri

BOTOX

Gülme, kızma, şaşırma, gözleri kısma gibi hareketler sonucu yüzümüzdeki mimik kasları hareket eder ve buna bağlı olarak üzerindeki ciltte de kırışıklıklar oluşur . Yıllar içinde bu hareketlerin tekrarlanması sonucu ciltte oluşan kırışıklıklar kalıcı hale gelir. Kişinin mimiklerini kullanma alışkanlığı, güneşe maruz kalma süresi, cilt ve kas yapısı, yaş ve cinsiyetine göre bu kırışıklıklar da değişik derecelerde olur.

DOLGU

Alın, göz kenarı, dudak çevresi, iki kaş arasındaki çizgilerde, burundan dudak kenarına kadar uzanan çizgilerin doldurulmasında, çene bölgesindeki çizgilerde, elmacık kemiği, yanak ve göz altı bölgelerine daha hacimli dolgun bir görünüm vermek için, cilt hastalıklarına bağlı oluşmuş çukurları tedavisinde ve dudak kalınlaştırma için dolgu yöntemi kullanılır.

PRP(Platalet Rich Plasma) Uygulaması

Platelet rich plasma” Platelet (trombosit) yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması adı verilen yöntemin kısaltılmış adıdır. Bir kişiden alınan az miktardaki kanın özel bir işlemden geçirilerek bileşenlerine ayrıştırılması ve elde edilen az miktardaki “Platelet yönünden zenginleştirilmiş plazmanın” yine aynı kişiye cilt gençleştirme amaçlı enjeksiyon yoluyla geri verilmesi işlemidir.

admin

Author

Ümran Estetik

Bir cevap yazın

SAĞLIĞA TEKNOLOJİ DOKUNUŞU

Laboratuvar test sonuçlarınızı sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz